Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
VEFAT HABERİViranşehir'li Hemşehrimiz KARATEPE Ailesinden; Ali KARATEPE’nin Kızı, Kasım KARA..
Hemşehrimiz Viranşehir Buğday Pazarında Yıllarca Esnaflık yapmış, Sevilen İnsan Merhum Celal SığakViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir Buğday Pazarında Yıllarca Esnaflık yapmış, ..
Hemşehrimiz Viranşehir Kaymakamlığı Eski Yazı İşleri Müdürü Değerli İyi İnsan Sinan BüyükturanViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir Kaymakamlığı Eski Yazı İşleri Müdürü Değerl..
Hemşehrimiz Viranşehir’de Yıllarca Taksicilik Esnaflığı yapmış, Sevilen İnsan Merhum Mehmet ÖzaslanViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir’de Yıllarca Taksicilik Esnaflığı yapmış, Se..
Hemşehrimiz Viranşehir’de Yıllarca Usta olarak Şoförlük yapmış, Sevilen İnsan Merhum Sabri GüçViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir’de Yıllarca Usta olarak Şoförlük yapmış, Se..
 Viranşehir İlçe Emniyet Teşkilatında Bekçi olarak Görev yapmış, Davut Güven, Mehmet Coşkun, Abdulkadir Sanar ve Cerrah UğraşViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir İlçe Emniyet Teşkilatında Bekçi olarak Göre..
Hemşehrimiz Yakın Zamanda Vefat etmiş, Değerli Annelerimizden olan Merhume Hacire(Atladan) ErdoğanViranşehir'li Hemşehrimiz Yakın Zamanda Vefat etmiş, Değerli Annelerimizden olan..
Viranşehir’de Yıllarca Eski Urfa Caddesi Üzerinde Birlikte Esnaflık yapmış, Merhum Şefik Can(Tenekeci Şefik)Viranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir’de Yıllarca Eski Urfa Caddesi Üzerinde Birl..
Viranşehir Lisesi Eski Öğrencilerinden, Ulusal Gazeteci Namık Durukan, Emrullah Cin, Mustafa İnan, Hacı Sevmezler, İsmail Yazmacı, Sinan Seven, Adnan Gökçen, Mustafa SağırViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir Lisesi Eski Öğrencilerinden, Ulusal Gazetec..
KAPALI OLACAK YERLERİN LİSTESİ! NERELER KAPANACAK, AVM VE LOKANTALAR HARİÇ TÜM YERLER GEÇİCİ OLARAK KAPATILACAKTürkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine “Coronavirüs Tedbirleri..
VEFAT HABERİViranşehir'li Hemşehrimiz KARATEPE Ailesinden; Ali KARATEPE’nin Kızı, Kasım KARA..
Hemşehrimiz Yakın zamanda Vefat etmiş, Sevilen Değerli Annelerimizden Merhume Ayten OrmanViranşehir'li Hemşehrimiz Yakın zamanda Vefat etmiş, Sevilen Değerli Annelerimiz..
Viranşehir Belediyesi Eski Zabıta Müdürü Almanya’da yaşayan Hakkı Bozkurt ve Yeni Dünya’ya gelen Torunu Milan BozkurtViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir Belediyesi Eski Zabıta Müdürü Almanya’da ya..
Hemşehrimiz Viranşehir Buğday Pazarında Yıllarca Esnaflık yapmış, Sevilen İnsan Merhum Celal SığakViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir Buğday Pazarında Yıllarca Esnaflık yapmış, ..
Hemşehrimiz Viranşehir’de Yakın zamanda Vefat etmiş, Kanaat Önderi, Merhum Hacı Osman TopçuViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir’de Yakın zamanda Vefat etmiş, Kanaat Önderi..
Viranşehir’de Bir çok okulda Müdürlük yapmış, şimdi İstanbul’da yaşayan Murat YetkinViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir’de Bir çok okulda Müdürlük yapmış, şimdi İs..
Viranşehir Eyyüpnebi Beldesinin Sevilen Değerlerinden olan, şimdi Felçli Hasta olarak evinde yatalak olarak yaşamına devam eden, Kemal(Kemale Ğerum) ZencirViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir Eyyüpnebi Beldesinin Sevilen Değerlerinden ..
Viranşehir Belediyesinde yaklaşık olarak 30 Yıldır Görev yapmış, Görev yaptığı Tüm Dönemlerde Belediyenin Bir çok Biriminde Hep Müdür olarak görev yapmış, Sevilen İyi İnsan, Müdür Hıdır ÇakarViranşehir'li Hemşehrimiz Viranşehir Belediyesinde yaklaşık olarak 30 Yıldır Gör..
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kaymakamlarımız
  Kaymakamlarımız
 • İbrahimpaşa
  İbrahimpaşa
 • Viranşehir Tarihi
  Viranşehir Tarihi
 • Viranşehirli Bebekler
  Viranşehirli Bebekler
 • Viranşehirliler
  Viranşehirliler
 • Tablo Fotoğraflar
  Tablo Fotoğraflar
 1. Kaymakamlarımız
 2. İbrahimpaşa
 3. Viranşehir Tarihi
 4. Viranşehirli Bebekler
 5. Viranşehirliler
 6. Tablo Fotoğraflar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • 4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
  4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
 • Viranşehirin Değerlerinden bazıları
  Viranşehirin Değerlerinden bazıları
 • Baba Recco Harika İnsan
  Baba Recco Harika İnsan
 • Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
  Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
 • Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
  Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
 • Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
  Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
 1. 4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
 2. Viranşehirin Değerlerinden bazıları
 3. Baba Recco Harika İnsan
 4. Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
 5. Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
 6. Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
VİDEO GALERİ

GÜNDEM HABERLERİ

YUKARI