Bugun...



YENİ YAPILAN BELEDİYE SPOR KOMPLEKSİNE 2 DEFA TÜRKİYE VE 1 DEFA AVRUPA BOKS ŞAMPİYONU OLMUŞ VİRANŞEHİRLİ MİLLİ BOKSÖR NUSRET FETİH YAKŞİ ADI VERİLSİN VEFA BORCUMUZ BİTSİN ..!
Tarih: 19-04-2021 22:29:45 Güncelleme: 20-04-2021 01:17:45 + -


Ancak Şırnak Mahallesinde Yeni Yapılmakta olan, Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksine Milli Boksörümüz Nusret Fethi Yakşi Adı verilsin ona olan Vefa Borcumuzda bitsin. Bu Sporcumuz bunu fazlası ile bunu hakkediyor. Biz Viranşehirliler olarak ona sahip çıkıyoruz. Memleketimizin Milli Şampiyon çocuğuna Spor Tesisinin isminin verilmesini Belediye Başkanımız Sayın Salih Ekinci ve Yönetiminden Bu duyarlılığı göstererek vereceğini umuyoruz. Bu jesti yaparak aynı zamanda kendi sporcusuna nasıl sahip

facebook-paylas
Tarih: 19-04-2021 22:29

YENİ YAPILAN BELEDİYE SPOR KOMPLEKSİNE 2 DEFA TÜRKİYE VE 1 DEFA AVRUPA BOKS ŞAMPİYONU OLMUŞ VİRANŞEHİRLİ MİLLİ BOKSÖR NUSRET FETİH YAKŞİ ADI VERİLSİN VEFA BORCUMUZ BİTSİN ..!

YENİ YAPILAN BELEDİYE SPOR KOMPLEKSİNE 2 DEFA TÜRKİYE VE 1 DEFA AVRUPA BOKS ŞAMPİYONU OLMUŞ VİRANŞEHİRLİ MİLLİ BOKSÖR NUSRET FETİH YAKŞİ ADI VERİLSİN VEFA BORCUMUZ BİTSİN ..!

 

  Ancak Şırnak Mahallesinde Yeni Yapılmakta olan, Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksine Milli Boksörümüz Nusret Fethi Yakşi Adı verilsin ona olan Vefa Borcumuzda bitsin. Bu Sporcumuz bunu fazlası ile bunu hakkediyor. Biz Viranşehirliler olarak ona sahip çıkıyoruz. Memleketimizin Milli Şampiyon çocuğuna Spor Tesisinin isminin verilmesini Belediye Başkanımız Sayın Salih Ekinci ve Yönetiminden Bu duyarlılığı göstererek vereceğini umuyoruz. Bu jesti yaparak aynı zamanda kendi sporcusuna nasıl sahip çıkıldığını da kanıtlamış olacaktır.  Başka Şehirlerde bu kadar başarı elde etmemiş sporcuların isimleri tesislere verilmiştir. Hemşehrimizin Başarısı ortadadır.

 

Viranşehirli Hemşehrimiz Boksör Nusret Fetih Yakşi Viranşehir Pizze Köyünden çıkıp, 2 defa Türkiye Şampiyonu ve 1 defa da Avrupa’da Boks şampiyonu oldu.

 

           Viranşehirli boksörümüz Katıldığı Avrupa Boks şampiyonasında Avrupa’da Büyük Başarı Göstererek Avrupa Boks şampiyon oldu. Nusret Fetih Yakşi Viranşehir Merkeze Bağlı Pizze Köyünden. 8 çocuklu bir ailenin oğlu olan genç boksörümüz Nusret Fetih Yakşi, annesine ve ailesine abisiyle birlikte kendisi bakıyor. 2011 yılından beridir İstanbul'da yaşayan Nusret Fetih Yakşi, İstanbul’da da aynı zamanda boks hocalığı da yapmaya başlamış. Bu Yolda Bir çok sporcuyu topluma kazandırmayı amaçlıyor.

 

      İlimiz Şanlıurfa ile İlçemiz Viranşehir’i Avrupa’da ve Türkiye’de başarı ile temsil ediyor. 24 yaşında olan Başarılı Boksörümüz Nusret Fetih Yakşi, 2011 den beri spor yapıyor. 2012'de İstanbul Şampiyonu olan Yakşi, 2013'de Beşiktaş'tan Fenerbahçe’ye transfer oldu. Fenerbahçe'yi zirvede temsil etti. 2017'ye kadar Fenerbahçe’de 2 kez Türkiye şampiyonu olan Nusret Fethi Yakşi, 8 kez İstanbul şampiyonu, 12 kez de Kulüpler Birliği Şampiyonu oldu. Bu kadar Büyük başarılar elde etmiştir. Viranşehirliyiz Ezelden Yayın Gurubu olarak Değerli Milli Boksörümüze olan desteğimizi aksatmadan devam edeceğiz.






Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Kaymakamlarımız
  Kaymakamlarımız
 • İbrahimpaşa
  İbrahimpaşa
 • Viranşehir Tarihi
  Viranşehir Tarihi
 • Viranşehirli Bebekler
  Viranşehirli Bebekler
 • Viranşehirliler
  Viranşehirliler
 • Tablo Fotoğraflar
  Tablo Fotoğraflar
 1. Kaymakamlarımız
 2. İbrahimpaşa
 3. Viranşehir Tarihi
 4. Viranşehirli Bebekler
 5. Viranşehirliler
 6. Tablo Fotoğraflar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • 4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
  4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
 • Viranşehirin Değerlerinden bazıları
  Viranşehirin Değerlerinden bazıları
 • Baba Recco Harika İnsan
  Baba Recco Harika İnsan
 • Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
  Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
 • Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
  Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
 • Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
  Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
 1. 4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
 2. Viranşehirin Değerlerinden bazıları
 3. Baba Recco Harika İnsan
 4. Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
 5. Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
 6. Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
VİDEO GALERİ
YUKARI