Bugun...


Lokman ŞIHANLIOĞLU ( Yazar)


Facebookta Paylaş

İTİRAFÇILIK FURYASI VARKEN AF YASASINA NE GEREK VAR DI..?
Tarih: 28-09-2018 14:11:00 Güncelleme: 28-09-2018 14:11:00


İTİRAFÇILIK FURYASI VARKEN AF YASASINA NE GEREK VAR DI..?

 

  BU GÜNE KADAR "İTİRAFÇI" FURYASINDAN KİMLER FAYDALANDI,KAÇ KİŞİ FAYDALANDI,ŞU ANDA NERDELER,NE YAPIYORLAR HABERİNİZ VAR MI.?

  VATAN HAİNLERİ VE TERÖRİSTLERİN; HER TÜRLÜ OLAYA,SUÇA BULAŞTIKTAN SONRA,BİR DAHA Kİ OLAYLARI YAPMAK İÇİN ORTADAN KAYBOLURLAR,YAKALANINCAYA KADARDA ELLERİNDEN GELEN HER TÜRLÜ KÖTÜLÜGÜ YAPARLAR,HİÇ KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAZLAR,HİÇ BİR CANA ACIMAZLAR,HİÇ KİMSEYE MERHAMET ETMEZLER,YAKALANDIKLARINDA İSE CEZA ALMAMAK İÇİN ADAMINI BULUP "İTİRAFÇI" YASASINDAN FAYDALANIP ELLERİNİ KOLLARINI SALLAYARAK MİLLETİN İÇİNE SALIVERİLİYORLAR.

  BU  MEMELEKETİ KANA BULAYANLAR,ACIMADAN İNSANLARIN KANINI DÖKENLER,DEVLETİ YIKMAYA ÇALIŞANLAR,TOPRAKLARIMIZI BAŞKA DEVLETLERE PEŞKEŞ ÇEKENLER,UYUŞTURUCU SATANLAR,GENÇLERİ ZEHİRLEYENLER,NAMUSLARI BOZANLAR,IRZA GEÇENLER,ĞASPÇILAR,ÇETELER,ADAM KAÇIRANLAR,TEHDİTLE HARAÇ ALANLAR,SOYĞUN YAPANLAR,MİLLETİ DEVLETİ DOLANDIRANLAR,BAŞKA DEVLETLERİN İSTİĞBARATÇILARINA KENDİ DEVLETİNİN GİZLİ BİLGİLERİNİ SATARAK ŞAHSİ ÇIKARLARI İÇİN HER TÜRLÜ İHANETİ KÖTÜLÜGÜ YAPMAKTAN SAKINMAYANLAR,O KADAR ZAMAN YAPTIKLARINDAN SONRA NASIL OLUYORDA DEVLETİMİZİN YETKİLİLERİ BU GİBİLERİN ANLATTIĞINA İNANIR,NASIL OLURDA POTANSİYEL TEHLİKE OLDUKLARINI BİLDİKLERİ HALDE MEYDANLARA SALIVERİLİYORLAR,KİMLERİN KEFALETİYLE GÜVENCE ALIP DİLEDİKLERİ GİBİ YAŞAMAYA DEVAM ETMEYE HAK KAZANIYORLAR,PEKİ;TEKRAR AYNI OLAYLARI YAPMAYACAKLARININ GARANTİSİNİ KİMLER VERİYOR.?

  BU GİBİLERİN HANGİ İTİRAFLARINDAN FAYDALANILIYOR,NE GİBİ BİLGİLERE SAHİPLER,BU KADAR ZAMAN SER VERİP SIR VERMEYENLER NASIL OLUYORDA "ANLAT BAKALIM"SORUSUNA NE VAR NE YOK İTİRAF ETMEYE BAŞLIYORLAR BÜTÜN SUÇLARINI İTİRAF EDİYORLAR.?

  TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN YETKİLİLERİ EGER BU GİBİLERİN YAPTIKLARINDAN HABERLERİ YOKSA,SADECE ANLATTIKLARINA İNANIYORSA VE GÜVENİYORSA ÇOK BÜYÜK BİR ZAAFİYET VAR DEMEKTİR,O ZAMAN BU GİBİLERİN ANLATTIKLARI HER TÜRLÜ YALAN,YANLIŞA VERDİKLERİ BİLGİLERİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINA ARAŞTIRMADAN,BİLMEDEN,SAPLA SAMANI BİR BİRİNE KARIŞTIRARAK,ASIL HEDEFİN YÖNÜNÜ DEGİŞTİREREK,KENDİLERİNİ KURTARMAK İÇİN SUÇSUZ İNSANLARA İFTİRA ATMIŞLARSA,SEVMEDİKLERİNİ,ÇEKEMEDİKLERİ,KISKANDIKLARI KİŞİLERE ZARAR VERMEK İÇİN ATIP TUTMUŞLARSA VE YETKİLİLERİ ALDATMIŞLARSA,KAFA BULMUŞLARSA,BUNU NASIL ANLAYACAKLAR VAR MI BÖYLE BİR TEKNOLOJİ ELLERİNDE.?

   BU GİBİLERİN ORTALARDA DOLAŞTIĞINI GÖREN TÜRKİYE MİLLETİ;SEÇİLMİŞ,ATANMIŞ,YETKİLİ VE İDARECİLERİNE OLAN GÜVENİNİN YOK OLMASINA SEBEP OLMUYOR MU ZANNEDİYORSUNUZ.?

   YILLARCA HER TÜRLÜ EGİTİMDEN GEÇMİŞ OLAN BU GİBİ AĞIR SUÇLULARI SALIVERDİKTEN SONRA,ESKİSİ GİBİ ÜSTLERİYLE GÖRÜŞMEDİKLERİNİ,TEKRAR ESKİ GÖREVLERİNE DÖNMEYECEKLERİNİ,SİZDEN ALDIKLARINI YILLARCA BİAT ETTİKLERİ ÖRGÜT SORUMLULARINA OLDUĞU GİBİ ANLATMAYACAKLARINI NERDEN BİLECEKSİNİZ,NASIL ENGEL OLCAKSINIZ,SÖYLERMİSİNİZ.?

   TERÖR OLAYLARI VE VATANA İHANETLER TEKRAR EDERSE,OLAYLARI YAPANLARIN İÇİNDE BU ŞAHISLARIN OLUP OLMADIĞINI NERDEN BİLECEKSİNİZ,BUNU SİZLERE ĞARANTİ EDECEK AKLI BAŞINDA BİR ADAM VAR MI,HADİ DİYELİM Kİ;SEÇİLMİŞ VE YA ATANMIŞ YETKİLİLERDEN,GÖREVLİLERDEN BİRİLERİ BUNLARA KEFİL OLDU,PEKİ BU KEFİL OLAN BEYLERE KİM KEFİL OLACAK,BU GİBİLERİN BİRİ BİRİLERİNDEN NE FARKLARI VAR.?

   HAYATLARI BU DEVLETE VE MİLLETİNE KARŞI ŞAVAŞMAKLA GEÇMİŞ OLANLAR DURUP DURURKEN TÖVBE EDİP HER ŞEYDEN VAZGEÇECEGİNE İNANA VAR MI.?

   PEKİ BUNDAN SONRAKİ HAYATLARINDA ESKİ FİKİRLERİNİ,İNANÇLARINI,EGİTİMLERİNİ,YAŞADIKLARINI,İLKELERİNİ,YAPTIKLARINI UNUTTURABİLCEGİNİZİMİ SANIYORSUNUZ.?

   YAPTIKLARI BELLİ,ÖRGÜTLERİ BELLİ,DÖKTÜKLERİ KAN BELLİ,YAKTIKLARI CANLAR BELLİ,YOK ETTİKLERİ MALLAR BELLİ,YASAL OLARAK CEZALARI BELLİ,GİRMELERİ GEREKEN VE YAŞAYACAKLARI YER BELLİ,NEDEN DOSYALARI KAPATILIP ESKİ MUTLU HAYATLARINI YAŞAMAK İÇİN SERBEST BIRAKILIYORLAR,İŞLERİNİN BAŞINA GEÇİYORLAR,  AİLELERİYLE KEYFLERİNE BAKIYORLAR,TATİLLERİNİ YAPIYORLAR,YİYİP İÇİP EGLENİYORLAR,BİR ÇOK İNSANIN HAYATINI KARARTTIKTAN SONRA,HAYATLARI YOK ETTİKTEN SONRA,BUNLARA YENİDEN BÖYLE BİR İMKANI NEDEN VERİYORSUNUZ,İNSANLARA KARŞI YAPILAN SUÇLARI ANCAK MAĞDUR OLANLAR AF EDEBİLİR,ONLARIN DIŞINDA HİÇ KİMSE,HİÇ BİR YASA,HİÇ BİR KANUN AF EDEMEZ,ÇÜNKÜ,İNSAN HAKLARINA,DEMOKRASİYE AYKIRIDIR DA ONDAN.!

  İNSANLARIN ADALETE GÜVENMESİ İÇİN HERKESİN İŞLEDİGİ SUÇUN CEZASINI ÇEKMESİ GEREKİR,AKSİ TAKTİRDE HAKTAN,HUKUKTAN BAHSETMENİN HİÇ BİR ANLAMI KALMAZ. 

   PEKİ BU KADAR CANIN BEDELİNİ ÖDEMEDEN,SAYISIZ MAĞDURİYETE İTİLEN İNSANLAR VARKEN,YAŞAMLAR KARARTILMIŞKEN,AİLELER YIKILMIŞKEN,DUL KALAN YETİM KALANLARIN AHINI ALMANIZA GEREK VAR MI.?

  ALLAH'IN VERDİGİ YAŞAM HAKKINI ELLERİNDEN ALANLARI VE ALMAK İSTEYENLERİ,YUVALARI YIKANLARI,MALLARINI ELLERİNDEN ALMALARI,UYUŞTURUCUYA ALIŞTIRDIKLARI,KÖTÜ YOLLARA DÜŞÜRDÜKLERİ İNSANLARIN HAKKINI KİMLER İADE EDECEK,ESKİDEN KALAN YAŞAMLARI,HAYATLARI NASIL GERİYE DÖNDÜRECEKLER,BU HAKKI SİZLERE KİM VERDİ BEYLER.?

  KİME SORDUNUZ,KİME DANIŞTINIZ,SIRF KOLTUKLARINIZI KORUMAK İÇİN SUÇLULARI MİLLETİN İÇİNE SALMAYA NE HAKKINIZ VAR.?

  YAPMAYA ÇALIŞTIĞINIZ ŞEY BİRİLERİNE ÖZEL AF DÜZENLEMESİDİR,BU MİLLETİN GÜNAHINI KALDIRABİLECEK GÜCÜNÜZ VAR MI.?

   KADER MAHKUMLARI DEDİKLERİNİZ KİMLERDİR,BİZLEREDE ANLATIN DA BİLELİM,BİR DE VİCDANLARINIZA SORUN BAKIN NE SÖYLEYECEK SİZLERE.?

  AKLINIZCA BİRİLERİNE ŞİRİN GÖRÜNMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ,PEKİ TEPKİ ALACAĞINIZ KİŞİLERİN SAYISINI BİLİYORMUSUNUZ.?

  TÜRKİYE BATIYOR BEYLER,MİLLET ORTALARDA BOŞ GEZMEKTEN BAŞI DÖNDÜ,EVLERİNE EKMEK GÖTÜREMİYENLERİN,KAPANAN İŞ YERLERİNİN,İFLAS EDEN ŞİRKETLERİN SAYISI BELLİ DEGİL,HER TARAFIMIZ ATEŞ ÇEMBERİ,ZAMLAR DURMUYOR,HAYAT ŞARTLARI İNSANLARI HAYATINDAN BEZDİRDİ,GIDA ÜRÜNLERİ ATEŞ PAHASI,ÇİFTÇİLİGİ HAYVANCILIĞI BİTİRDİNİZ,İNSANLARIN DAYANACAK GÜCÜ KALMADI,BUNLARLA İLGİLİ NE GİBİ TEDBİRLER ALDINIZ,NASIL BİR YOL ÇİZDİNİZ,ASIL BU MİLLETİN AFFA İHTİYACI VAR BEYLER BİRAZDA İNSANLARIN SAĞLIĞIYLA EGİTİMİYLE GELECEGİYLE OLAN PIROJELERDEN BAHSEDİN,BANKALARIN MİLLETTEKİ ALACAKLARINA BİR ÇÖZÜM BULUN,TEFECİLERİN FAAİZCİLERİN YAPTIĞI ZULÜMLERE BİR ÇARE BULUN,MİLLETÇİ OLUN,DEVLETÇİ OLUN.

  SURİYEDEN GELEN 5 MİLYON İNSANI KENDİ EVLERİNE GÖNDERMENİN YOLLARINI BULUN,BU KADAR İNSANA HARCADIKLARINIZI KENDİ MİLLETİNE HARCASAYDINIZ BU SIKINTILARI YAŞANMAZDIK,BU KADAR DEVLET BİZE DÜŞMAN OLMAZDI VE GELECEKTEN UMUDU KALMAMIŞ BİR MİLLET OLMAZDIK ANLADINIZ MI BEYLER.?

 

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Kaymakamlarımız
  Kaymakamlarımız
 • İbrahimpaşa
  İbrahimpaşa
 • Viranşehir Tarihi
  Viranşehir Tarihi
 • Viranşehirli Bebekler
  Viranşehirli Bebekler
 • Viranşehirliler
  Viranşehirliler
 • Tablo Fotoğraflar
  Tablo Fotoğraflar
 1. Kaymakamlarımız
 2. İbrahimpaşa
 3. Viranşehir Tarihi
 4. Viranşehirli Bebekler
 5. Viranşehirliler
 6. Tablo Fotoğraflar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • 4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
  4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
 • Viranşehirin Değerlerinden bazıları
  Viranşehirin Değerlerinden bazıları
 • Baba Recco Harika İnsan
  Baba Recco Harika İnsan
 • Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
  Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
 • Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
  Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
 • Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
  Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
 1. 4 MEVSİMDE VİRANŞEHİR
 2. Viranşehirin Değerlerinden bazıları
 3. Baba Recco Harika İnsan
 4. Usta Gazeteci Eyyüp SEYREK
 5. Viranşhirliyiz Ezelden Mustafa TAŞÇI Hazırlayan:Mehmet KAYIK
 6. Viranşehiri Geçmişinden Geleceğe Şekillendiren Değerli Şahıslar Klip:3
VİDEO GALERİ
YUKARI